Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Historie

Aliance A.N.D. byla založena v 39. věku hráčem ARCHANGEL – Vudce (Stormix999). Spolu s ním se v tomto prvním aliančním věku objevili i tito hráči: ARCHANGEL – Agent (Aletagro), ARCHANGEL – Podvraťák (M.Obsivac) a ARCHANGEL – Farmář.

Aliance postupně nabírala nové členy a těm nadějným bylo nabídnuto členství i nadále. Takto přišli do aliance ve 40. věku hráč ARCHANGEL – BlindGuardian (juki333), tehdy ještě pod názvem Cradle of Filth.

V tomtéž věku přestává ARCHANGEL – Vudce (Stormix999) z osobních důvodů hrát, postu předsedy se ve věku následujícím ujímá ARCHANGEL – Atomica (VranAir), který se na této pozici střídá s hráčem ARCHANGEL – Podvraťák (M.Obsivac). Také přichází nový člen: ARCHANGEL – Posel (Morgana von Bastard).

42. věk je obohacen o příchod hráče ARCHANGEL – AndreaSS (MasterAndreas), ARCHANGEL – Preturius (Preturius), kterého jsme si prověřili v předcházející mezihře, dále pak ARCHANGEL – Werden (AvsP), který ve 46. věku skončil a naskočil až do věku číslo 50.

Věk s číslem 44 se nese ve znamení dalších personálních změn, kdy se do čela aliance staví
ARCHANGEL – Posel (Morgana von Bastard).

Do věku s pořadovým číslem 45 nastoupil ARCHANGEL – Stratos (Degre), který s námi pobýval už v mezivěku předtím.

ARCHANGEL – Ujo Šialenec (Gen. Lame) je s námi od 47. věku. ARCHANGEL – Vudce (Stormix999) se opět vrátil o 2 věky později a společně s ním přišel ARCHANGEL – Cronite (Cronite).

Zatím nejčerstvějším přírustkem je ARCHANGEL – Geralt (sbotaz), který, tehdy pod jménem země Sbotazov, nastoupil do A.N.D. v jubilejním 50. věku.

Styl, jakým se v alianci hrálo, byl libovolný. Postupem času se však většina hráčů začala přeorientovávat na válčení, a proto někteří zarytí farmáři zakládali své aliance, kde se v klidu mohli věnovat honbou za co nejvyžší prestiží.
V 50. věku se rozhodlo o rozdělení aliance na farmářskou a válečnou část a ve věku 51 se toto realizovalo. Předsedou A.N.D. jako válečnícké aliance je
ARCHANGEL – Posel (Morgana von Bastard), Farmáře z A.N.D.2 si vzal na starost ARCHANGEL – Preturius (Preturius).

V 52. věku přišel
ARCHANGEL – Preturius (Preturius) s nápadem jet farmu a dostat se do topky. My ostatní jsme mu měli dělat ochranku. Nápad se ujal, a tak se naše Utopka na jídlo vydala na strastiplnou cestu na vrchol žebříčku. Válek se na nás nalepilo požehnaně, avšak naše Dikty a Fundy byly připraveny jakoukoliv hrozbu odstranit. To se ve většině případů podařilo a ARCHANGEL – Preturius (Preturius) se mohl nakonec radovat z krásného 70. místa.

P
oté následovalo několik prázdninových věků, aktivita v alianci byla různá. Většina z nás si v tomto období vyzkoušela přechod na robokracii a její využitelnost v praxi. Po konci prázdnin nám nastává nový 56. věk a naše bezcílné klikání dostalo opět nový řád. Oprášíme naše staré znalosti Fund a Diktatur a bude se expit. Cíl: trochu zamíchat topkou, zkazit několika farmám den a hlavně se bavit nad nocemi strávenými společnými sundávačkami.

 
Pod křídly Andělů...