Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Morgana von Bastard

Jméno hráče: Morgana von Bastard

Jméno země: ARCHANGEL – Posel

Od kdy hraji: s několika menšími pauzami od 38. věku

Nejoblíbenější vlády: Diktatura, Republika

Osobní úspěchy: hodnost 12, předseda dobře fungující aliance

Něco o mě:

Vlastním jménem se jmenuji Patrik a bydlím v jedné zapadlé vesničce na Ostravsku. Je mi 19 let a navštěvuji posledním rokem gymnázium, poté bych chtěl vystudovat veterinu v Brně.
Mezi moje záliby patří hockeyball a fotbal, rád si zahraji i floorbal a občas si i zastřílím na airsoftu. Rád si zařvu na Bazalech, občas zajdu i do ČEZ Areny. Dále mě pak baví myslivost, jelikož jsem z lovecké rodiny. V létě si rád zaplavu, v zimě bruslím a lyžuji. Rád poslouchám metal a rock, z knih mám nejraději fantasy, ale přečtu si i sci-fi nebo horory. Hraji také Dračí Doupě. V neposlední řadě patří k mým koníčkům i internet.

K hraní WG mě přivedl můj spolužák Všechny Pobiju, za což mu tímto děkuji.
První dva věky jsem hrál za komunismus a stále jsem hledal svůj styl. Ve 41. věku jsem po příchodu do A.N.D. zkoušel hrát za válečnou Republiku, která se mi zalíbila, ovšem později byla vystřídána Diktaturou.
V té době nebylo v alianci stálé vedení a tak jsem se přes zástupce vypracoval na post předsedy, který mi od 44. věku zůstal. Rád jezdím na hodnost, ale občas, když už se mi o mechovačkách i zdá, tak si pro odreagování nějaký ten mezivěk zafarmím.

A co bych chtěl na WG dokázat? Vychovat nějakou tu skupinku hráčů, kteří se ve světě Webgame neztratí a neudělají alianci ostudu.

 
Pod křídly Andělů...