Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

MasterAndreas

Jméno hráče: MasterAndreas

Jméno země:
ARCHANGEL – AndreaSS


Od kdy hraji:
asi od 38. věku (pod jiným jménem a s přestávkami)


Nejoblíbenější vlády:
Diktatura (dříve Feudál)


Osobní úspěchy:
hodnost 12, pravidelná účast v rekordech (za všechno možné)


Něco o mě:

Jmenuji se Ondřej a momentálně je mi 18 let. Bydlím na Valašsku, nedaleko města Vsetín. Studuji na Masarykově gymnáziu ve Vsetíně, později bych se rád dostal na práva a dal se na dráhu masového zloděje.

Kromě obrovské záliby v počítačích a internetu se věnuji sportu (fotbal – dříve závodně, futsal a florbal). Začínám hrát i Dračí Doupě, ke kterému mě přivedl Posel (za to mu chci jednou poděkovat). Mimoto rád studuji historii (historie válčení a starověký Řím) – vytvořil jsem web o mučení (www.muceni.7x.cz ), který postupně obohacuji o nové články.

WG jsem začal hrát sám od sebe, když jsem pozoroval jak hrají starší studenti v počítačové učebně. Spolu s bratrem (MasterDragon) jsme založili někdy okolo 38. věku alianci „Masters of Fire“ a hráli výhradně dvoučlenně za Feudály. Po neurčitém počtu věků jsme si oba dali přestávku a k WG jsem se dostal až po setkání s Poslem (Jižní Čechy – červenec 2007), kdy jsem ho viděl, jak velice náruživě hraje WG na bezplatném připojení na počítači v kavárně, který byl zazděný ve zdi. Po návratu domů jsem se snažil oživit si starý účet, ale nemohl jsem si vzpomenout na heslo. Tedy jsem si založil nový účet a od té doby hraji výhradně za A.N.D.


Co chci na WG dokázat?
Především se ještě trochu pobavit, pomoci kamarádům z aliance dosáhnout co nejlepších výsledků, ať už zbraní či radou. A než skončím nadobro, dostat se na 14. hodnost.

 
Pod křídly Andělů...