Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

Minisraz A.N.D. (3-4.7.2009)

Jak jsem slíbil, poreferuju o našem srazu. Pokud vím, byl první (nepočítám srazy lidí, co bydlí kousek od sebe) a hlavně první "mezinárodní - Češi i Slováci.

Hned v úvodu jsme se museli vypořádávat s jazykovou bariérou, což vedlo k všeobecnému veselí. Nakonec jsme se přebíjeli takovými "trumfy", že už si nerozumněli ani příslušníci stejného kmene.

Výprava ze Slovenska ve složení Preturius/Juki přijeli se značným zpožděním na hlavní nádraží do Ostravy. Nějak neměli štěstí na vlaky. Andreas přijel oproti nim o dvě hodiny dříve a musel tedy počkat. Nicméně ani tehdy nezahálel a navazoval vztahy - od místního cigána dostal nabídku na koupi zánovního telefonu Nokia N95 za "bratrských" 800. Později ho Posel zdupal za to, že odmítl, ale řekněmě si na rovinu, že je to podezřelé. Asi v 17h jsme se nakonec na nádraží shromáždili všichni a vyrazili do našeho hlavního stanu k Poslovi domů (obec Řepiště blízko Frýdku-Místku).

Sociální vztahy jsme se rozhodli utužit v blízké krčmě, kde jsme se ovšem česká družina dočkala zklamání, neboť toho naši druhové ze Slovenska moc nevypili. Závěrečné skóre na piva a zelené bylo tuším 12:1.

Zhruba o půj druhé jsme se vrátili domů a ještě něco zahráli na Poslově počítači. Varoval nás, že v koupelně neteče teplá voda. A já (Andreas) tomu idiotsky věřil a málem při mytí statečně umrzl.

Druhý den ráno jsme zašli nakoupit a na odpoledne jsme vymysleli návštěvu aquaparku ve Frýdku-Místku. Jelikož máme své lidi všude, tak nás Aletagro, který tam pracuje, pro nás nejdříve zajel na nádraží auem a pak nás pustil zadním vchodem přes kuchyni. Děkujeme! Jak jsme to komentovali na zpáteční cestě: "Dobré koupání...a lacné." :D

Jenže jsme se nějak nenamazali opalovacím krémem a to mělo drsné následky. Posel, který už předtím vypadal jako ředitel vápenky schytal popáleniny 2. stupně na ramenou a zádech s nepříjemnými boláky (podle jeho vyjádření je na druhý den ukazoval v hospodě a ta se do 5min vylidnila).

V sobotu odpoledne jsme se rozloučili a z nádraží ve Frýdku-Místku odjeli. Slovenská výprava ještě ovšem měla nějaké problémy s vlaky, které jim ČD zrušily a tak se domů dostali něco před půlnocí.

Sraz báječný, příště plánujeme větší a pro změnu na Slovensku. Necháme se překvapit, co Preturius a ostatní vymyslí.

Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...