Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

6.9.2010

Po delší době opět komentujeme dění v alianci! A stalo se toho opravdu hodně, proto nejprve stručně a níže zevrubněji:


  o  Aliance A.N.D. dosáhla na konci 60. věku historického úspěchu, když dosáhla na 4. místo v žebříčku aliancí!

 o  Hráč "ChodteVsetciDoP." (XaeroIFBB) se dne 27.6 zasnoubil!

 o  Hráč "MasterAndreas" se rozhodl na dobu neurčitou s WG skončit. Ušetřený čas podle svého vyjádření věnuje péči o své zbývající končetiny.Strategií pro jubilejní 60. věk byla širokým konsenzem zvolena strategie na "TOPku". Po několika neúspěších jsme cítili, že jsme poučeni z chyb a celý věk  jsme se poctivě připravovali na závěrečné vyfarmení.

Předseda MasterAndreas zvolil pro vedení aliance systém "výkonných praporčíků", kdy každý ze zástupců obdržel funkci - vojevůdce nebo diplomat (zkušenosti z webovky Evolution). Nutno vyzdvihnout slušný výkon funkce diplomata v roli hráče Preturius, který dokázal z celé TOPky, všech konkurentů a sundávačů udělat naše nejlepší kamarády. Ve finále jsme neobdrželi ani jedinou sundávací válku a naopak jsme dokázali útoky na nás přeorientovat na konkurenty.

Poslední hodina věku byla infarktová. Zpožděný přepočet způsobil, že ještě 7min před koncem věku byla aliance A.N.D. na PRVNÍM místě. To jsme již ale věděli, že se našim přátelům z FuWG podařilo konečně prodat masivní zásoby energie a předskočit nás. A v samotném závěru se něco podobného podařilo ještě dalším dvěma aliancím a my tedy obsadili "až" čtvrté místo.

____________________________________________________

Hráči Xaerovi jako aliance přejeme vše nejlepší v manželství. Ze zákulisí aliančního fóra lze říci, že spolu s přítelkyní žijí přes 4 roky a polovinu z té doby spolu bydlí, proto všichni předpokládáme, že ho má to děvče pevně v rukou. Snad mu
WG nezakáže ...
Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...