Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

4-10.2.2009

V pondělí začal dlouho očekávaný věk s pořadovým číslem 52. Tento věk je pro nás opět v něčem zlomový, jelikož jsme vyměnili předsedu a spouštíme projekt Elite A.N.D.

Sestava zůstává dosti podobná předcházejícím věkům(přibylo ale pár nových členů), leč musíme dočasně oželet některé hráče, kterým se po nedávném vysvědčení zkomplikoval přístup k internetu.

A o čem že to Elite A.N.D. vlastně je? Členy jsme rozdělili rovnoměrně do dvou aliancí, do A.N.D. a A.N.D.2. V každé alinci je jedna až dvě farmy a zbytek jede válečné země. Cílem je chránit farmící země, synchronizovat komunikaci mezi hráči, zlepšit přepady a sundávačky. Ty země, které splní stanovené kritéria(způsob odehráváni a dosáhnutá hodnost, schopnost komunikovat u bojových zemí a schopnost práce s trhem, dosáhnutá prestiž a schopnost oragnizovat válečné země pro farmy), pak ve věku následujícím půjdou do jedné aliance, která se pokusí uhrát dobrý výsledek, země zbývající se pokusí svou reputaci zlepšit a v budoucnu pak někoho nahradit.

Doufejme tedy, že vše se podaří jak má.

7.2.2009
Aliance A.N.D.2 a konec začátku věku:

 

Začátek věku se nám celkem vydařil, úspěšně jsme přešli na naše oblíbené státní zřízení a pilně zbrojíme. Za úspěch považuji plné napaktování již 3. den věku (což se nám v minulosti snad ještě nikdy nepodařilo!).

 

Naší strategií je především válčit a nabrat slušné generály a hodnost. S netrpělivostí čekáme, až klesne cena mechů, abychom mohli konečně udělat pokrok. Většina naší aliance bude válčit především mechováním a už tomu přizpůsobujeme zástavbu našich zemí.

 

Jediným drobným zklamáním je neodehrávání našeho věrného člena ARCH-Geralta, kterému podle nepotvrzených zpráv rodiče zakázali internet za vysvědčení. Za celé vedení A.N.D mu tímto vyslovuji upřímnou soustrast.

 

9.2.2009 (události v A.N.D.2)
Naše stavy prořídly. Po odchodu ARCH-Geralta, který nemohl odehrávat se přidal ARCH-Rising Fury. Důvodem jsou údajně zákulisní spory s nejmenovaným členem A.N.D.


Rozloučili jsme se s ním v dobrém, popřáli si hodně zdaru v aliancích (přestup do ČSB). Spojky si nechává stále v naší alianci. Nashledanou v dalším věku!

10.2.2009
Odchod ARCHANGELA - Rising Furyho byl vykalkulovaný tah. Pomluva, že za to můžou rozpory v alianci se nepotvrdila.

Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...