Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

28.10.2009

A.N.D. má za sebou bohatou historii a ještě slavnější budoucnost. Naší aliancí prošla spousta hráčů, nekteří se zde usídlili na trvalo, jiní po čase odešli a založili si vlastní aliance. Ovšem i nadále s námi zůstávají v kontaktu a navazují na hodnoty A.N.D., které si během hraní u nás osvojili.


Ve větší alianci je větší zábava. Největší zábavu jsme si užili v jedné vánoční mezihře, kde aliance mohly mít až 20 členů. Jak naše základna časem rostla, došlo k vytvoření A.N.D.2, kde byli sdruženi noví i staří Archandělé, kteří se už nevešli do původní aliance. Přes letní prázdniny si dala spousta hráčů volno, a tak A.N.D.2 zanikla. Navíc došlo ke snížení počtu členů v alianci na 10. A to je důvodem, proč se v poslední době objevilo mnoho drobných frakcí. Zajímavé je, že i když se jmenují různě - A.N.D.2 ; (A.N.D.) ; N.A.N.D. ; .:HD:. - všechny tyto aliance mají zemi se jménem ARCHANGEL - "Název". To je důkazem, že i když už se nehraje přímo v mateřské alianci, stále udržujeme myšlenku archandělů.

Navíc se téměř všechny tyto aliance sdružily do koalice a mají mezi sebou uzavřené pakty - a pomáhají si s válkami. Je to náhradou za rozpadlou velkou alianci A.N.D.2, která fungovala asi jen 3 věky. Rozhodně ano, protože Angels Never Die!

Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...