Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

25.4.2009

Je za námi další, 53. věk. Věk to byl vydařený, plný zvratů a udála se v něm spousta věcí, které nám ho všemožně spestřily. Pro rekapitulaci:

Současný předseda Preturius úspěšně složil zkoušku na post redaktora WG novin, úspěšně proběhla druhá fáze projektu Elite A.N.D., rozšířili jsme náš hráčský kádr o nové, kvalitní, hráče a všichni jsme si prožili chvilky napětí při spekulacích o Preturiusově odchodu z aliance. Ten nakonec zvážil všechna pro a proti a rozhodl se i nadále v alianci setrvat.

Cílem tohoto věku bylo umístit se v TOP 40 aliancích. Cíl jistě smělý, ovšem s našim potenciálem je to meta dosažitelná, řekli jsme si. V alianci jsme měli spoustu diktatur a republik(některé s přechodem na robokracii), 2 fundy a jednoho demokrata. V průběhu věku došlo k několika odchodům či výměně hráčů mezi A.N.D. a A.N.D.2.

Začátek věku probíhal normálně, snažili jsme si expit generály a dosáhnout hodnosti vhodné pro závěrečné farmení. V tuto dobu jsme si také drželi pozici mezi předními aliancemi.

V půlce věku se u nás oběvili 3 robokrati a my jsme začali ve větším měřítku nabírat hlínu. Zde bych chtěl poděkovat všem členům, kteří obětovali svá kola na zpracování cílů pro naše robokraty(kteří nakonec patřili k hlavním tahounům prestiže), aby si mohli nabrat dostatečnou rozlohu. V této době jsme se propadli až někde ke 120 místu.

Několik dní před koncem věku jsme si pozměnili pokroky, nahodili rozvojovky a začali tahat prestiž nahoru, k čemuž nám pomáhala značná rozloha. Doslova jsme prolétli TOP 100 a usadili jsme se na 36. místě. Vše vycházelo dobře a nálada v alianci byla optimistická.

Necelých 18 hodin před koncem věku nám ale aliance *RtH* vyhlásila válku. Válka vypadala z počátku na klasiku ale v závěru došlo také na výhlazy. My jsme se k útočení stavěli spíše skepticky, to se však změnilo, když byly vyhlazeny 2 země z horní poloviny naší aliance.

V *RtH* jsme si proto vyhlédli Utopii s prestiží cca 6M. Po důkladných partyzánech a následné sabotáži protiraketové obrany jsme vypustili nukleární arzenál, kterým některé naše země disponovaly. Závěrečné dílo zkázy dokonal masivní útok mechů a Utopie se tak mohla pochlubit s prestiží 2,5M.

I tyto akce nás oslabili. Ale protože většina z nás jela na jednotky a byla příznivá situace na trhu, podařilo se nám, ač máme s farmením málo zkušeností, nakonec obsadit 65. místo.

Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...