Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

23.11.2009

Na WG proběhl 4. ročník soutěže "O nejlepší alianční stránky". Konečně se nám podařilo bez problémů do soutěže přihlásit(minule jsme byli vyřazeni z důvodu, že stránky jsou tvořeny pomocí web editoru). Po shlédnutí stránek ostatních soutěžících musím říci, že konkurence byla veliká a proto máme o to větší radost, že jsme skončili na 4. místě a to s těsnou bodovou ztrátou na 2. i 3. místo. Neusínáme ale na vavřínech, na stránkách je ještě co zlepšovat.

A teď něco málo k rekapitulaci 57. věku. Zprvu jsme chtěli jet válečné feudály, naše umístění v žebříčku a generálové, kterými jsme disponovali nás ale přesvědčili, abychom zkusili potáhnout prestiž a uhrát nějaké to umístění v topce. V top 40 jsme byli po většinu věku a první stovku aliancí jsme neopustili vůbec. Ještě 3 dny před koncem věku to opravdu vypadalo na to, že skončíme do 40. místa, když v tom jsme dostali war od hrůzostrašně vypadající aliance Krávy.

Rychle jsme rozpoutali diplomacii s další aliancí, která byla v podobné situaci jako my a dostala od Kráv také war, a domluvili jsme se na společné akci. Po našem masivním sabotování následoval bombing ze strany kolegů a Krávy spadly tak dolů s prestiží, že po zbytek války na většinu našich členů ani nedošáhly.

Hrozba se zdála být zažehnána, avšak došlápla si na nás aliance =EF= se svým funda/robo složením. Zde jsme k sabotážím přidali také náš nukleární arzenál a podařilo se nám oslabit nepřítelovy síly. Ten se ale rychle vzpamatoval a trochu zamíchal naším pořadím. Spadli jsme někde ke 150. místu, zbyvající poslední den jsme rychlým tempem doháněli ztracenou prestiž. Naakonec to stačilo jen na 110. místo, ale i tak to byl věk velice zajímavý a do budoucna si to za feudály zase zkusíme.
Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...