Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

16.10.2009

Dlouhou dobu jsme si chtěli vyzkoušet, jaké to je hrát za feudála. Jediné zkušenosti s ním měl hráč MasterAndreas, který v kdysi dávno se svým feudálem figuroval často v topce. A tak slovo dalo slovo, odložili jsme odzkoušené fundy a dikty a je tu A.N.D. v netradičním složení. Chtěli bychom spíše válčit než farmit, i když tak žhavé jako minulý věk to asi nebude. Zatím se pohybujeme na čelních pozicích mezi aliancemi, uvidíme jak dlouho nám to vydrží.


15.10.2009

Shrnutí 56. věku. Věk to byl velice zajímavý, válčilo se o 106. Zpočátku šlo vše dobře, ale v půlce věku jsme skřížili meče s aliancí ANX, která na nás nasadila všechny dostupné a "povolené" prostředky a pořádně nás proklepla rozvědkou. Sabotili opravdu poctivě, až jsme někdy neměli čím útočit. To se projevilo také na našich hodnostech, když jsme na konci věku dosáhli pouze na 11-ku. Obrázky z věku jsou ve složce Screeny.

Věk s číslem 56 byl zároveň také posledním věkem hráče Preturius, který z důvodu časové vytíženosti skončil s hraním WG. Ale nikdy neříkej nikdy...

Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...