Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

14-19.1.2009

Dlouho plánovaná věc je tady. Nastávají velké změny v A.N.D. a to přímo v nejvyšších kruzích. Mění se předseda!

Zde je vyjádření odstupujícího a nově příchozího předsedy:

 

Morgana von Bastard

 

Zdravím!

 

Vzhledem k tomu, že se mi blíží maturitní období a ještě k tomu přispívá pár dalších faktorů, jsem se rozhodl uvolnit místo předsedy A.N.D. někomu mladšímu, dravějšímu a s novou vizí. Po důsledném uvážení a živé diskuzi jsem vybral člověka zkušeného a schopného, orientujícího se v dění na WG. Tímto se od 52. věku stává novým lídrem Preturius, který do aliance přinese několik menších ale i citelnějších změn. Má však ve své činnosti mou podporu a ponechávám mu ve všem volnou ruku s tím, že pokud si nebude vědět rady, poradí se se mnou :-)

 

Více Vám k tomuto řekne Preturius.

 

Preturius:

 

Mily clenovia AND. Od buduceho veku sa stavam predsedou, nie preto, ze by to Posel nezvladal. To urcite nie. On mi ten titul predal, pretoze veri, ze napad, sktorym som prisiel, je v nasej aliancii uskutocnitelny. Chcem Vas totiz naucit ako hrat skutocny cover. Moj podnet bol sundanie vo veku 51 z 2.5M na 700k, ked som mal nabeh na 7M. Moja materska ali ma neochranila a ja som v nu stratil doveru. Dlho som to konverzoval s Poslom az mi skresol v hlave napad. Napad, ktory moze zmenit vsetko. Hlavne sposob akym je vnimana ali AND.

 

Jedna sa o projekt s krycim nazvom Elite AND. Ak sa buduci vek rozhodnete hrat pre AND, tak Vas rozdelim do 2 aliancii, rovnomerne. Kazdy z Vas bude odohravat to, co si mysli, ze vie najlepsie. Obi dve aliancie budu kryt 1-2 farmy. Farmy potiahnu presu hore a ostatne zeme ju budu chranit. Nasledujuci vek bude iba cvicny, kde otestujem hracov AND. Vek na to bude utvorene Elite AND s hracmi, ktori podaju najlepsie vysledky vo veku predtym. Do elite AND sa moze dostat UPLNE KAZDY. Nezalezi, ci je so mnou kamarat alebo nie. Bude zalezat na tychto veciach (tie ktore sa budu hodnotit):

 

U bojovych zemiach: Sposob odohravky, Dosiahnuta hodnost, Dobra komunikacia, Schopnost spoluprace, Dobry timovy hrac

 

U farmiarskych zemi: Sposob odohravky, Schopnost organizovat bojove zeme, Schopnost prace s trhom, dosiahnuta prestiz.

 

Ja verim, ze AND ma potencial v hracoch aby sa stala jednou z tych skutocne znamych aliancii. Nieco co nas konecne dostane na vyslnie. Ze sa zapiseme do historie WG.

 

 

K tomu snad netřeba nic dodávat, doufejme, že se Preturiusovi jeho vize podaří uskutečnit a A.N.D. ohrozí příčky třeba kolem TOP 10.

 

16.1.2009

Dnešním dnem byla kvůli technickým problémům ukončena mezihra. Škoda je to nejenom z důvodu, že jsme měli solidně rozehrané země, ale hlavně jsme potřebovali vyzkoušet nové taktiky, které bychom nasadili v ostrém věku.

Co se dá dělat, pomalu už koncentrujeme síly na 52. věk, který bude(aspoň pro A.N.D.) přelomový.

 

19.1.2009

Dnešním dnem opět zprovoznili Webgame, spustili týdení mezihru, po které bude následovat ostrý věk. Moc nedehráváme, na týden to stejně nemá cenu. Ale ve věku...

Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...