Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

14.1.2010

58. věk pro nás začala vyvíjel se velice příznivě. Naše zkušená farma Preturius, teď však pod jiným názvem, to rozjela za demokrata ve velkém stylu. Podařilo se mu získat poměrně brzo dobré generály, my ostatní jsme pro něj obstarali hlínu, a tak začal jeho vzestup k čelním pozicím v topce zemí. Několik dní se držel na první příčce, přitom i zbytek aliance vytáhl v žebříčku hodně vysoko.

Pak se však objevil rozkol mezi Preturiusem a politikou aliance. Nedokázali jsme se nijak dohodnout a spor narůstal do extrémních rozměrů. Vše vyvrcholilo tím, že Preturius zrušil formou protestu svou zemi, což nás z míst v top 10 katapultovalo hodně hluboko, mezi šedý průměr. Situace se nadále vyhrotila natolik, že to zavánělo rozpadem aliance. Předseda Morgana von bast se rozhodl na konci věku složit svou funci a přenechat ji někomu dalšímu. Situace se nakonec uklidnila.

Ze spodních míst tabulky jsme pomalu začali stoupat nahoru, hráčům se pak dobře povedl přechod na robokracii. Na to, že jsme dohrávali věk v 8 lidech je umístění okolo 80. místa uspokojivé.

Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...