Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

13-19.3.2009

Poslední týden věku byl po válečnické stránce vcelku poklidný, po celou dobu jsme si drželi 3 války, kde nebyl nikdo, kdo by mohl nějak ohorzit naši hlavní farmu. Naše dikty a fundy se mohly v poklidu vyřádit na protivníkových utopkách, jelikož žádná nepřátelská slušně vypadající bojová země se nedotáhla ani na 1/3 prestiže Naší farmy.

Naše aliance se držela pozici kolem 150 místa, takže jsme nebyli tolik na očích a případné "sundavací" aliance jistě odrazovalo slušně vypadající krytí v podobě naexpených minizemiček a také spousta spojek, ochotných, v případě válečného konfliktu, přispěchat na pomoc.

Až do závěrečných hodin jsme všichni doufali, že Preturius se umístí v TOP 40, leč nepříznivě vyvíjející se cena jídla zapříčinila, že v konečném výsledku to stačilo na "pouhé" 70. místo. Zklamání to jistě není, jelikož tento věk byl jenom na zkoušku. Navíc si Preturius polepšil o 180 míst z předchozího věku.

A tady je shrnutí předsedy A.N.D.

Projekt Elite A.N.D.
 
A.N.D.
Vek dopadol nadmieru uspokojivo. Ludia prisposobili styl hrania poziadavkam, ktore sa od nich ocakavali. Niektori clenovia vyrazne zlepsili svoju odohravku, co bol vlastne zamer aj projektu. Zaciatok veku bol trochu kostraty a ludia odohravali tak dobre ako vedeli, hodnosti isli hore a potom aj prestiz. V polovici veku sa vytiahla hlavna farma, ktora bola v zapati sundana. Zdalo sa, ze cely system coveru bol zbytocny. Neskor ale ludia zacali perfektne spolupracovat. To pomohlo tomu aby hlavna farma mohla naberat prestiz. Koniec veku bol stresovi, ale nakoniec vsetko stastne dopadlo a farma sa umiestnila v TOP 70 naj zemi, co je velky uspech.


Špatně nedopadla ani A.N.D.2. Po celý věk měla sice horší umístění než A.N.D., ale před koncem věku masivně všichni její členové nabrali hlínu a vyfarmili se až na 116. místo, čímž předběhli i A.N.D. A to jich je v alianci pouhých 7.

Viz nějaké obrázky ve složce Screeny...

 

 

19.3.2009

Před pár dny nám začal 53. věk, pro některé z aliance na určitou dobu poslední, kvůli blížící se maturitě.

Začátek věku jako vždycky, chaos, pláč a beznaděj:-) No zas tak hrozné to nebylo... Všichni hráči, kteří postoupili do Elite A.N.D. byli nabráni do aliance a poté se dlouho do noci diskutovalo na fóru.

Usnesli jsme se, že bychom tento věk mohli navázat na předchozí úspěchy a jako aliance se umístit v topce. Jinak se celkem nic zajímavéo neděje, každý se snaží co nejdříve získat potřebné generály. To by mělo jít celkem snadno, jelikož jsme si přibrali na rozjezd trochu více válek, než je zdrávo.
Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...