Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

10-11.1.2009

Po restartu serveru Webgame.cz se muselo začínat odznova. Založili jsme dvě opět aliance. Obě mají 15 členů(přibrali se i nějací noví hráči, pouze na mezivěk). Díky možnosti Gold účtu si mnoho našich členů založilo další zemi a zkouší různé taktiky, které potom pojedou "naostro" ve věku.

 

Složení máme většinou dikty a fundy, ale najde se u nás i dostatek republik, pár technokratů a feudálů, jedna demokracie a komouš. Sestava velice různorodá, myslím, že se můžeme těšit na velice zajímavou mezihru.

 

Zajímavá bude i jistě díky tomu, že se co chvíli objeví nějaká událost. K dnešnímu dni byl zablokován domácí trh a už se ozvalo několik nešťastných hráčů, kteří na něm byli závislí. Když bude nejhůř, dostanou finanční výpomoc z naší alianční banky(jako třeba já, když jsem si díky ní udělal pokrok AntiOSN;))

 

A perlička na závěr. V každé, i dobře fungující, alianci občas dochází ke sporům. Vedení A.N.D. a A.N.D.2 se rozhodlo pro odreagování svých hráčů poměřit síly ve společné válce proti sobě, kde si každý může srovnat účty nebo vyjasnit s někým názor.A jak to tak vidím, zase to nejvíce schytají předsedové:D

 

 

 

Omluvte ještě těch pár opozdilců, kteří ještě nedodali svůj popis. Už s nimi intenzivně vyjednáváme...

 

Historii A.N.D. zaktualizuji až nám začne 52. věk. Pravděpodobně dojde k velkým personálním změnám a nezustane kámen  na kameni.

 

A pokud hoříte nedočkavostí, abyste shlédli více našich nejlepších útoků, buďte trpěliví. Velkou část se nám nepodařilo archivovat a proto útoky doplňujeme postupně.

 

11.1.2009

Není to tak dávno, kdy jsme měli totálek. A opět tu jeden máme. Aliance EyS si řekla, že když je ten mezivěk, proč nám ho trošku nezkazit. No co, nechme je dělat co umí, však na ně taky jednou dojde. Ale už to nebude v mezivěku, kdy o nic nejde...

Žádné komentáře
 
Pod křídly Andělů...