Aliance A.N.D.

Vítejte na oficiálních stránkách aliance Angels Never Die

Archív

4.5.2015 / Archandělé neumírají, jen vyčkávají.

Archandělé neumírají, toliko vyčkávají.

Nepamatujeme už, kdo dal podnět k deklarovanému "závěrečnému společnému věku". Pravděpodobně za to může naše jádro ze západního Slovenska. Přes absolutní neznalost aktuálních poměrů na WG (platinum účty povolující čtyři země, alianční pokroky a dotazové fórum bez lidí se smyslem pro humor) jsme uhráli v 96. věku perfektní patnácté místo pod vedením jednoho z nejstarších členů Ujo Šialence (Gen. Lame). Gratulujeme k jeho prvnímu zápisu pod alianci!

Stejně jako v Civilizaci 4 po dohrání scénáře nám v hlavách naběhla volba mezi "skončit" a "ehm...ještě jeden tah". Zřejmě jsme na WG závislejší, než jsme ochotni si připustit. Klikáme znovu, třebaže netuším, se reálně dožijeme jubilejního 100. věku, který by měl začít někdy na začátku roku 2016. Stojí za zmínku, že A.N.D. v moderní podobě funguje již od roku 2008 a od založení aliančních stránek uplynulo téměř 7 let.

Sluší se alespoň ve zkratce shrnout osudy dosud aktivních hráčů. Většinou dokončujeme vysokou školu, někteří studují v zahraniční. Preturius má velice slibně rozjetou kariéru v žurnalistice, Juki333 prohání urychlovače částic ve svém výzkumu, Gen. Lame dokončuje magisterské studium, Andreas studuje na erasmu v Belgii. Z neaktivních hráčů autor ví pouze o osudu Posla, který úspěšně ukončil školu svou kvalifikační  prací o násilném chování mravenců a nyní pracuje v zahradnictví. Bonto, další z legendárních předsedů A.N.D., se ztratil z dohledu úplně, třebaže s ním někteří členové stále udržují styky.

Do 96. i 97. věku jsme přibrali dva nové, slibné hráče -
Lord Habo a sir Max Lorred. Věříme, že s námi vydrží i nadále.

 
Pod křídly Andělů...